Avvocato Ligas

Avvocato Ligas Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– Drama, Právnický Sky Atlantic Vysílá se 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Advokát Lorenzo Ligas je muž, kterým by chtěl být každý. Z prestižní advokátní kanceláře ho vyhodí, protože nedokáže rozlišit povinnost od potěšení, a aby se vrátil na vrchol, bude čelit výzvě, na kterou sám nestačí.

Trailer

Sezóny

S01 6 ep.
  1. E06 Episodio 6
  2. E05 Episodio 5
  3. E04 Episodio 4
  4. E03 Episodio 3
  5. E02 Episodio 2
  6. E01 Episodio 1

Obsazení

Podobné seriály jako Avvocato Ligas

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Avvocato Ligas

Seriál Avvocato Ligas můžeš sledovat na stanici Sky Atlantic. Poslední 6. epizoda s názvem „Episodio 6“ byla odvysílána 3. 4. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Avvocato Ligas?
Poslední díl se vysílal 3. 4. 2026, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Avvocato Ligas tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Avvocato Ligas?
Avvocato Ligas má celkem 6 dílů ve 2 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 3. 4. 2026.
Kdy měl Avvocato Ligas premiéru?
Premiéra proběhla 6. 3. 2026. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.