Blade Runner 2099

Blade Runner 2099 Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– Sci-fi, Thriller Prime Video Připravuje se

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Blade Runner 2099 je připravovaný seriál s premiérou 25. 11. 2026. V plánu má 1 řadu a 8 dílů. Níže na stránce najdeš seznam epizod, obsazení, kde seriál sledovat a kdy vyjde další díl.

Trailer

Další díl

S01E01 · 25. 11. 2026 TBA

Sezóny

S01 8 ep.
  1. E08 TBA
  2. E07 TBA
  3. E06 TBA
  4. E05 TBA
  5. E04 TBA
  6. E03 TBA
  7. E02 TBA
  8. E01 TBA

Obsazení

Podobné seriály jako Blade Runner 2099

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Blade Runner 2099

Seriál Blade Runner 2099 uvidíš na službě Prime Video. Premiéra prvního dílu je naplánovaná na 25. 11. 2026.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří
Tvůrci: Silka Luisa

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Blade Runner 2099?
Další díl S01E01 se bude vysílat 25. 11. 2026.
Kolik dílů má seriál Blade Runner 2099?
Blade Runner 2099 má celkem 8 dílů v 1 řadě seriálu.
Kdy měl Blade Runner 2099 premiéru?
Premiéra proběhla 25. 11. 2026.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.