Chef Swap at the Beach

Chef Swap at the Beach Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2022– Vaření Cooking Channel Osud nejasný 32 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Moderátorka Amanda Frietag míří na pláž a vyzve dva místní šéfkuchaře, aby si vyměnili restaurace a uvařili jídlo v kuchyni toho druhého.

Trailer

Sezóny

S03 7 ep.
  1. E07 BBQ Cookoff!
  2. E06 Spicy Fusion Challenge
  3. E05 Farmers Market Basket Challenge
  4. E04 3-Course Club Dinner
  5. E03 Big Bad Brunch
  6. E02 Boozy Burger Battle
  7. E01 Lunch Date Special
S02 7 ep.
  1. E07 3 Veggies, 3 Ways
  2. E06 Steak and Eggs Swap
  3. E05 Spicy Chef Swap
  4. E04 Meat & Appetizer Duo
  5. E03 Sandwiches & Cocktails
  6. E02 Catch & Cook
  7. E01 Lunch Plate Showdown
S01 6 ep.
  1. E06 Appetizer Chef Swap | Heidi vs. Big Mike
  2. E05 Surf 'N' Turf Chef Swap | Matt vs. Gary
  3. E04 Entrée Chef Swap | Steve vs. Adam
  4. E03 Burger Chef Swap | Darren vs. Chad
  5. E02 Lunch Chef Swap | Greg vs. Eugen
  6. E01 Breakfast Chef Swap | Jamie vs. Jess

Obsazení

Podobné seriály jako Chef Swap at the Beach

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Chef Swap at the Beach

Seriál Chef Swap at the Beach můžeš sledovat na stanici Cooking Channel. Poslední 7. epizoda 3. řady s názvem „BBQ Cookoff!“ byla odvysílána 29. 9. 2024. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Chef Swap at the Beach?
Poslední díl se vysílal 29. 9. 2024, informace o 4. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Chef Swap at the Beach tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Chef Swap at the Beach?
Chef Swap at the Beach má celkem 20 dílů ve 3 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 29. 9. 2024.
Kdy měl Chef Swap at the Beach premiéru?
Premiéra proběhla 1. 10. 2022.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.