Dom Chinea's Cornish Workshop

Dom Chinea's Cornish Workshop Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– U&Yesterday Vysílá se 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Dom Chinea se svou ženou Marií (a psem Wendy) se stěhují do Cornwallu — koupili starý zchátralý kamenný statek, dvouakrové pole a k tomu velkou zemědělskou stodolu, z níž Dom hodlá udělat svou dílnu Cornish Workshop. Nová série sleduje Doma, jak si buduje nový život na dalekém západě Cornwallu. Věnuje se práci na autech, strojařině i stavařině a zároveň pomáhá sousedům a své nové komunitě s jejich projekty.

Od koupě a opravy letitého terénního vozu, který mu zajistí celoroční přístup k nové dílně, přes pomoc místnímu kostelu se zvony až po výrobu zakázkového zmrzlinového vozu pro souseda — každý díl je nabitý velkými i malými příběhy, které provázejí vyprávění o tom, jak ze staré stodoly vzniká nová dílna. V průběhu série si Dom bere na pomoc Sama Lovegrovea pro obecnou strojařskou výpomoc a k tomu partu charismatických místních řemeslníků, kteří mu společně pomáhají naplnit jeho ambiciózní plány.

Trailer

Sezóny

S01 5 ep.
  1. E05 Episode 5
  2. E04 Episode 4
  3. E03 Episode 3
  4. E02 Episode 2
  5. E01 Episode 1

Obsazení

Podobné seriály jako Dom Chinea's Cornish Workshop

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Dom Chinea's Cornish Workshop

Seriál Dom Chinea's Cornish Workshop můžeš sledovat na stanici U&Yesterday. Poslední 5. epizoda byla odvysílána 6. 4. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Dom Chinea's Cornish Workshop?
Poslední díl se vysílal 6. 4. 2026, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Dom Chinea's Cornish Workshop tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Dom Chinea's Cornish Workshop?
Dom Chinea's Cornish Workshop má celkem 5 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 6. 4. 2026.
Kdy měl Dom Chinea's Cornish Workshop premiéru?
Premiéra proběhla 9. 3. 2026. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.