Groeien en bloeien

Groeien en bloeien Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2024–2024 VRT MAX Ukončený 30 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Zahradnické centrum „Groeien en Bloeien“ vede srdečná, ale chaotická rodina Versmissenových.

Trailer

Sezóny

S01 10 ep.
  1. E10 De heksenfeesten
  2. E09 De handelsmissie
  3. E08 Broer en zus
  4. E07 De webshop
  5. E06 Ricky Magic
  6. E05 Wie is de baas?
  7. E04 Ons restaurant
  8. E03 De binnentuin
  9. E02 De inbraak
  10. E01 Met 'gans' de familie

Kde sledovat Groeien en bloeien

Seriál Groeien en bloeien můžeš sledovat na službě VRT MAX. Nové epizody vycházely každou sobotu, poslední 10. epizoda s názvem „De heksenfeesten“ byla odvysílána 18. 5. 2024. Seriál je ukončený, další díl už nepřibude.

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Groeien en bloeien?
Seriál je ukončený — poslední díl se vysílal 18. 5. 2024 a další už nepřibude.
Kolik dílů má seriál Groeien en bloeien?
Groeien en bloeien má celkem 10 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 18. 5. 2024.
Kdy měl Groeien en bloeien premiéru?
Premiéra proběhla 16. 3. 2024. Seriál je ukončený, poslední díl vyšel 18. 5. 2024.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.