Ground Up

Ground Up Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– Komedie, Sportovní ABC iview Osud nejasný 29 min 35 %

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Seriál se odehrává v Tasmánii a sleduje funkcionáře AFL Hugha Shena, kterého vyslali z Melbourne, aby na ostrově založil vůbec první tým AFL. Má to ale háček: místní musí postavit zbrusu nový stadion a ne každého těší, že to daňové poplatníky přijde na 1,13 miliardy dolarů.

Hughův úkol? Získat na svou stranu rozdělenou veřejnost, stihnout nesplnitelné termíny, uchlácholit rozvášněné demonstranty a nějak sehnat trenéra, hráče a maskota, který nikoho neurazí. Hračka.

Trailer

Sezóny

S01 6 ep.
  1. E06 Contested Possession
  2. E05 Boundaries
  3. E04 Ins and Outs
  4. E03 Too High
  5. E02 Taking Territory
  6. E01 Offensive Pressure

Obsazení

Podobné seriály jako Ground Up

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Ground Up

Seriál Ground Up můžeš sledovat na službě ABC iview. Poslední 6. epizoda s názvem „Contested Possession“ byla odvysílána 11. 6. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří
Tvůrci: Gary McCaffrie

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Ground Up?
Poslední díl se vysílal 11. 6. 2026, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Ground Up tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Ground Up?
Ground Up má celkem 6 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 11. 6. 2026.
Kdy měl Ground Up premiéru?
Premiéra proběhla 7. 6. 2026.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.