Holiday Touchdown

Holiday Touchdown Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2024– Romantický Hallmark Channel Vysílá se 120 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Alana Higmanová je přesvědčená, že celoživotní historie její rodiny coby skalních fanoušků Kansas City Chiefs z nich dělá favority soutěže o titul „Fanoušek roku“. Derrick, ředitel pro práci s fanoušky, má za úkol posoudit, jak si Alana a její rodina stojí ve srovnání se dvěma dalšími finalisty. Jak spolu tráví čas, je jasné, že mezi nimi přeskočila jiskra — když ale zmizí dědečkova stará zimní čepice Chiefs pro štěstí, Alana začne pochybovat o všem, čemu věřila o osudu a předurčení, a klade si otázky i o své budoucnosti s Derrickem — ledaže by trocha vánočního kouzla dokázala hodit spásný pas do koncové zóny.

Trailer

Sezóny

S2026 1 ep.
  1. E01 Holiday Touchdown: A Bears Love Story
S2025 1 ep.
  1. E01 Holiday Touchdown: A Bills Love Story
S2024 1 ep.
  1. E01 Holiday Touchdown: A Chiefs Love Story

Obsazení

Podobné seriály jako Holiday Touchdown

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Holiday Touchdown

Seriál Holiday Touchdown můžeš sledovat na stanici Hallmark Channel. Poslední 1. epizoda 2026. řady s názvem „Holiday Touchdown: A Bears Love Story“ byla odvysílána 18. 10. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Holiday Touchdown?
Poslední díl se vysílal 18. 10. 2026, informace o 2027. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Holiday Touchdown tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Holiday Touchdown?
Holiday Touchdown má celkem 3 díly ve 3 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 18. 10. 2026.
Kdy měl Holiday Touchdown premiéru?
Premiéra proběhla 30. 11. 2024. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.