L.O.L. Surprise! The Next Headliner

L.O.L. Surprise! The Next Headliner Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– Children, Komedie, Hudební YouTube Vysílá se 19 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Pět začínajících umělců soupeří o vytouženou příležitost v hudebním průmyslu, jenže postupně zjišťují, že jejich největší silou není rivalita, ale spolupráce. Mezi přátelstvím, pochybnostmi o sobě samých a tlakem hudební kariéry nakonec založí kapelu a vydají se ke slávě po vlastní cestě.

Trailer

Další díl

S01E07 · 24. 10. 2026 TBA

Sezóny

S01 7 ep.
  1. E07 TBA
  2. E06 They Want Us Out By Morning!
  3. E05 I Bombed My Big Performance!
  4. E04 The Fans Rejected Me!
  5. E03 Our Secret Video Got Out!
  6. E02 Worst Makeover Ever!
  7. E01 We Ruined a TV Show!

Obsazení

Podobné seriály jako L.O.L. Surprise! The Next Headliner

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat L.O.L. Surprise! The Next Headliner

Seriál L.O.L. Surprise! The Next Headliner můžeš sledovat na službě YouTube. Poslední 6. epizoda s názvem „They Want Us Out By Morning!“ byla odvysílána 10. 10. 2026. Na další epizodu, S01E07, se můžeš těšit 24. 10. 2026.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří
Tvůrci: Isaac Larian

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu L.O.L. Surprise! The Next Headliner?
Další díl S01E07 se bude vysílat 24. 10. 2026.
Kolik dílů má seriál L.O.L. Surprise! The Next Headliner?
L.O.L. Surprise! The Next Headliner má celkem 7 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 10. 10. 2026.
Kdy měl L.O.L. Surprise! The Next Headliner premiéru?
Premiéra proběhla 1. 8. 2026. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.