Lego Masters Jr.

Lego Masters Jr. Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2025– FOX Osud nejasný 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

LEGO Masters Jr. přivádí k životu fantazii, návrhářství a tvořivost: mladí nadšenci do LEGA (ve věku 9 až 17 let) se spojí s celebritním parťákem a pustí se do souboje s nekonečnými možnostmi a neomezenou zásobou kostiček LEGO. Týmy spolu soupeří v ambiciózních stavitelských výzvách o titul nejtalentovanějšího amatérského stavitele z LEGA v zemi. V každém díle se mladí stavitelé a jejich celebritní parťák snaží ohromit porotu svými neuvěřitelnými výtvory a ve finále se pak nejlepší týmy utkají o nejvyšší trofej LEGO, hlavní výhru 50 000 dolarů a prestižní titul LEGO Masters Jr.

Trailer

Sezóny

S01 4 ep.
  1. E04 Ninjago
  2. E03 Harry Potter
  3. E02 Celebrity Stunt Doubles
  4. E01 Disney Train Ride

Obsazení

Podobné seriály jako Lego Masters Jr.

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Lego Masters Jr.

Seriál Lego Masters Jr. můžeš sledovat na stanici FOX. Poslední 4. epizoda s názvem „Ninjago“ byla odvysílána 9. 9. 2025. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Lego Masters Jr.?
Poslední díl se vysílal 9. 9. 2025, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Lego Masters Jr. tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Lego Masters Jr.?
Lego Masters Jr. má celkem 4 díly v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 9. 9. 2025.
Kdy měl Lego Masters Jr. premiéru?
Premiéra proběhla 18. 8. 2025.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.