Mademoiselle Holmes

Mademoiselle Holmes Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2024– Krimi, Drama, Mysteriózní TF1 Vysílá se 52 min 53 %

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Po autonehodě získává dříve plachá policistka novou energii a bystrost, díky nimž si dokáže naplno užívat života a zároveň řešit zločiny se schopnostmi svého předka Sherlocka Holmese — po boku svého parťáka Samyho v roli Watsona.

Trailer

Sezóny

S02 6 ep.
  1. E06 Jour J
  2. E05 Toxique
  3. E04 Reine de beauté
  4. E03 Une histoire de sœurs
  5. E02 Dans la cage
  6. E01 Suivez le chat
S01 6 ep.
  1. E06 Le dernier problème
  2. E05 20 degrés
  3. E04 Baker Street
  4. E03 Sortie de route
  5. E02 #Recherchek-Lista
  6. E01 On ouvre ses chakras !

Obsazení

Podobné seriály jako Mademoiselle Holmes

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Mademoiselle Holmes

Seriál Mademoiselle Holmes můžeš sledovat na stanici TF1. Poslední 6. epizoda 2. řady s názvem „Jour J“ byla odvysílána 27. 2. 2025. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Mademoiselle Holmes?
Poslední díl se vysílal 27. 2. 2025, informace o 3. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Mademoiselle Holmes tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Mademoiselle Holmes?
Mademoiselle Holmes má celkem 12 dílů ve 2 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 27. 2. 2025.
Kdy měl Mademoiselle Holmes premiéru?
Premiéra proběhla 11. 4. 2024. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.