Masked Singer Sverige

Masked Singer Sverige Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2021– Hudební TV4 Vysílá se 90 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Dvanáct známých osobností ukrytých pod velkolepými maskami soutěží v jedné z nejpodívanějších pěveckých soutěží vůbec. Kdo se jí účastní, je přísně tajné, a neví to ani moderátor David Hellenius. V porotě zasedli Pernilla Wahlgrenová, Måns Zelmerlöw, Felix Herngren a Nour El Refai a jejich úkolem je uhodnout, která celebrita se pod maskou skrývá.

Trailer

Sezóny

S06 9 ep.
  1. E09 Avsnitt 9
  2. E08 Avsnitt 8
  3. E07 Avsnitt 7
  4. E06 Avsnitt 6
  5. E05 Avsnitt 5
  6. E04 Avsnitt 4
  7. E03 Avsnitt 3
  8. E02 Avsnitt 2
  9. E01 Avsnitt 1
S05 9 ep.
  1. E09 Avsnitt 9
  2. E08 Avsnitt 8
  3. E07 Avsnitt 7
  4. E06 Avsnitt 6
  5. E05 Avsnitt 5
  6. E04 Avsnitt 4
  7. E03 Avsnitt 3
  8. E02 Avsnitt 2
  9. E01 Avsnitt 1
S04 9 ep.
  1. E09 Avsnitt 9
  2. E08 Avsnitt 8
  3. E07 Avsnitt 7
  4. E06 Avsnitt 6
  5. E05 Avsnitt 5
  6. E04 Avsnitt 4
  7. E03 Avsnitt 3
  8. E02 Avsnitt 2
  9. E01 Avsnitt 1
S03 9 ep.
  1. E09 Avsnitt 9
  2. E08 Avsnitt 8
  3. E07 Avsnitt 7
  4. E06 Avsnitt 6
  5. E05 Avsnitt 5
  6. E04 Avsnitt 4
  7. E03 Avsnitt 3
  8. E02 Avsnitt 2
  9. E01 Avsnitt 1
S02 9 ep.
  1. E09 Avsnitt 9
  2. E08 Avsnitt 8
  3. E07 Avsnitt 7
  4. E06 Avsnitt 6
  5. E05 Avsnitt 5
  6. E04 Avsnitt 4
  7. E03 Avsnitt 3
  8. E02 Avsnitt 2
  9. E01 Avsnitt 1
S01 9 ep.
  1. E09 Avsnitt 9
  2. E08 Avsnitt 8
  3. E07 Avsnitt 7
  4. E06 Avsnitt 6
  5. E05 Avsnitt 5
  6. E04 Avsnitt 4
  7. E03 Avsnitt 3
  8. E02 Avsnitt 2
  9. E01 Avsnitt 1

Obsazení

Podobné seriály jako Masked Singer Sverige

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Masked Singer Sverige

Seriál Masked Singer Sverige můžeš sledovat na stanici TV4. Poslední 9. epizoda 6. řady s názvem „Avsnitt 9“ byla odvysílána 22. 5. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Masked Singer Sverige?
Poslední díl se vysílal 22. 5. 2026, informace o 7. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Masked Singer Sverige tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Masked Singer Sverige?
Masked Singer Sverige má celkem 54 dílů v 6 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 22. 5. 2026.
Kdy měl Masked Singer Sverige premiéru?
Premiéra proběhla 26. 3. 2021. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.