Mila no Multiverso

Mila no Multiverso Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2023– Akční, Dobrodružný, Sci-fi Disney+ Vysílá se 27 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Mila dostane k šestnáctým narozeninám přístroj, s nímž může navštěvovat paralelní vesmíry a hledat v nich svou matku Elis. Bude se muset rychle přizpůsobit nástrahám a s pomocí kamarádů Juliany, Vinícia a Pierra se vydá matku hledat — a zažije tak to nejúžasnější dobrodružství při zkoumání nekonečného multivesmíru.

Trailer

Sezóny

S01 8 ep.
  1. E08 This Might be my Last Message
  2. E07 You Should've Listened to Your Mother
  3. E06 Inside Another Ludmila's Body
  4. E05 Run!
  5. E04 Knowing is a lot Worse Than not Knowing
  6. E03 Actually, Many Things Explode Around Here
  7. E02 I Hate this Place, Food's Great Though
  8. E01 É Sério, mãe?

Obsazení

Podobné seriály jako Mila no Multiverso

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Mila no Multiverso

Seriál Mila no Multiverso můžeš sledovat na službě Disney+. Poslední 1. epizoda s názvem „É Sério, mãe?“ byla odvysílána 15. 2. 2023. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Mila no Multiverso?
Poslední díl se vysílal 15. 2. 2023, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Mila no Multiverso tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Mila no Multiverso?
Mila no Multiverso má celkem 8 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 15. 2. 2023.
Kdy měl Mila no Multiverso premiéru?
Premiéra proběhla 15. 2. 2023. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.