Mr. Kill

Mr. Kill Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026–2026 Drama, Thriller GMM25 Ukončený 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Mr. Kill je seriál z roku 2026. Celkem má 1 řadu a 10 dílů. Níže na stránce najdeš seznam epizod, obsazení, kde seriál sledovat a kdy vyjde další díl.

Trailer

Sezóny

S01 10 ep.
  1. E10 Episode 10
  2. E09 Episode 9
  3. E08 Episode 8
  4. E07 Episode 7
  5. E06 Episode 6
  6. E05 Episode 5
  7. E04 Episode 4
  8. E03 Episode 3
  9. E02 Episode 2
  10. E01 Episode 1

Obsazení

Podobné seriály jako Mr. Kill

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Mr. Kill

Seriál Mr. Kill můžeš sledovat na stanici GMM25. Nové epizody vycházely každé úterý, poslední 10. epizoda byla odvysílána 8. 9. 2026. Seriál je ukončený, další díl už nepřibude.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Mr. Kill?
Seriál je ukončený — poslední díl se vysílal 8. 9. 2026 a další už nepřibude.
Kolik dílů má seriál Mr. Kill?
Mr. Kill má celkem 10 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 8. 9. 2026.
Kdy měl Mr. Kill premiéru?
Premiéra proběhla 7. 7. 2026. Seriál je ukončený, poslední díl vyšel 8. 9. 2026.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.