Perfect Addiction

Perfect Addiction Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– Anime, Romantický TV Kanagawa Osud nejasný 5 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Akihito je vysokoškolák posedlý pěkným vzhledem a tělesnou rozkoší, jenže pohledného a odtažitého Saea nemůže vystát. Situace se vyhrotí, když Akihita na seznamovacím večírku odmítne dívka, která si románek vyhlédla se Saem. Rozzuřený Akihito ho sleduje až do hotelové čtvrti, kde odhalí jeho tajemství: Sae je gay a v posteli si neumí užít. Prolomit Saeovy vnitřní bariéry je přesně ta svůdná výzva, jakou Akihito potřeboval. Probudí to něco v obou. Dokážou se ještě někdy ovládnout?

Trailer

Sezóny

S01 12 ep.
  1. E12 play.12
  2. E11 play.11
  3. E10 play.10
  4. E09 play.9
  5. E08 play.8
  6. E07 play.7
  7. E06 play.6
  8. E05 play.5
  9. E04 play.4
  10. E03 play.3
  11. E02 play.2
  12. E01 play.1

Obsazení

Podobné seriály jako Perfect Addiction

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Perfect Addiction

Seriál Perfect Addiction můžeš sledovat na stanici TV Kanagawa. Poslední 12. epizoda s názvem „play.12“ byla odvysílána 23. 9. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Perfect Addiction?
Poslední díl se vysílal 23. 9. 2026, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Perfect Addiction tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Perfect Addiction?
Perfect Addiction má celkem 12 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 23. 9. 2026.
Kdy měl Perfect Addiction premiéru?
Premiéra proběhla 8. 7. 2026.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.