Queens that Changed the World

Queens that Changed the World Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2023–2023 Historický Channel 4 Ukončený 47 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Dlouho se mělo za to, že v dějinách ovládaných muži hrály královny jen vedlejší role. Některé však třímaly mimořádnou moc a vládly způsobem, který daleko předčil jejich mužské protějšky.
V této sérii odhalujeme, co tyto ženy hnalo kupředu a jak si vydobyly svou autoritu, a ukazujeme chvíle, kdy být ženou mělo občas i své výhody.

Kombinací archivních materiálů, natáčení v terénu, komentářů odborníků a stylizovaných rekonstrukcí sledujeme vzestup každé z královen k moci a zkoumáme její vládu. S rozbory historiků, akademiků a psychologů rozebereme výzvy, jimž čelily, a objevíme jedinečný přístup každé panovnice k moci. Zároveň přitom porozumíme širším tématům, jako je proměnlivé postavení žen ve společnosti a co znamenalo patřit k „něžnějšímu pohlaví“.

Trailer

Sezóny

S01 6 ep.
  1. E06 The Warrior Queen: Boudica
  2. E05 The Rebel Queen: Eleanor of Aquitaine
  3. E04 The Queen Who Would be King: Hatshepsut
  4. E03 The Queen of Empire: Victoria
  5. E02 The Forgotten Queen: Anne
  6. E01 The Virgin Queen: Elizabeth I

Obsazení

Podobné seriály jako Queens that Changed the World

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Queens that Changed the World

Seriál Queens that Changed the World můžeš sledovat na službě Channel 4. Poslední 1. epizoda s názvem „The Virgin Queen: Elizabeth I“ byla odvysílána 5. 8. 2023. Seriál je ukončený, další díl už nepřibude.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Queens that Changed the World?
Seriál je ukončený — poslední díl se vysílal 5. 8. 2023 a další už nepřibude.
Kolik dílů má seriál Queens that Changed the World?
Queens that Changed the World má celkem 6 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 5. 8. 2023.
Kdy měl Queens that Changed the World premiéru?
Premiéra proběhla 5. 8. 2023. Seriál je ukončený, poslední díl vyšel 5. 8. 2023.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.