Recipe for Disaster

Recipe for Disaster Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2023– Vaření The CW Osud nejasný 30 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

V každém díle pořadu Recipe for Disaster tři profesionální kuchaři se svými kuchařskými parťáky soupeří o to, kdo připraví velkolepé pokrmy v absurdně nepříznivých podmínkách. Studio se každý týden promění v bizarní nový svět plný tematických pohrom, které kuchaře prověří způsoby, jaké by je ve snu nenapadly. Budou se snažit dokonale opéct maso, zatímco během období monzunů trčí na studiovém „pustém ostrově“, chystat ramen uprostřed loupeže uměleckých děl nebo vytvořit ohromující suflé, zatímco na Marsu uhýbají mimozemšťanům. Aby toho nebylo málo, jejich kuchařskými parťáky jsou lidé z jejich života, kteří v kuchyni neumějí vůbec nic. Kdo porotu ohromí a čí pokrmy podlehnou té dnešní směšné katastrofě? Nakonec bude korunován jen jeden tým — Mistři katastrofy!

Trailer

Sezóny

S01 12 ep.
  1. E12 Not-So-Simple Life
  2. E11 Prom Gone Wrong
  3. E10 Bad Dog Park
  4. E09 Daycare Nightmare
  5. E08 Martian Mayhem!
  6. E07 Sinking Cruise Ship
  7. E06 Bank Robber's Banquet
  8. E05 Dining with Dinos
  9. E04 Parisian Tourist Trap
  10. E03 Way-Too-Fun Fair
  11. E02 Dracula's Dinner Party
  12. E01 End of the Rainbow

Obsazení

Podobné seriály jako Recipe for Disaster

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Recipe for Disaster

Seriál Recipe for Disaster můžeš sledovat na stanici The CW. Poslední 10. epizoda s názvem „Bad Dog Park“ byla odvysílána 3. 9. 2023. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Recipe for Disaster?
Poslední díl se vysílal 3. 9. 2023, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Recipe for Disaster tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Recipe for Disaster?
Recipe for Disaster má celkem 12 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 3. 9. 2023.
Kdy měl Recipe for Disaster premiéru?
Premiéra proběhla 5. 8. 2023.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.