Super Action

Super Action Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2022–2023 tvN Ukončený 68 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Super Action je seriál z roku 2022. Celkem má 1 řadu a 7 dílů. Níže na stránce najdeš seznam epizod, obsazení, kde seriál sledovat a kdy vyjde další díl.

Trailer

Sezóny

S01 7 ep.
  1. E07 Episode 7
  2. E06 Episode 6
  3. E05 Episode 5
  4. E04 Episode 4
  5. E03 Episode 3
  6. E02 Episode 2
  7. E01 Episode 1

Kde sledovat Super Action

Seriál Super Action můžeš sledovat na stanici tvN. Nové epizody vycházely každou neděli, poslední 7. epizoda byla odvysílána 8. 1. 2023. Seriál je ukončený, další díl už nepřibude.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Super Action?
Seriál je ukončený — poslední díl se vysílal 8. 1. 2023 a další už nepřibude.
Kolik má Super Action řad a dílů?
Super Action má 1 řadu a celkem 7 dílů.
Kdy měl Super Action premiéru?
Premiéra proběhla 27. 11. 2022. Seriál je ukončený, poslední díl vyšel 8. 1. 2023.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.