The Detour with David Chang

The Detour with David Chang Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2026– Vaření, Cestovatelský CNN Vysílá se 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

The Detour with David Chang sleduje uznávaného šéfkuchaře, restauratéra a spisovatele, který na cestách hledá obyčejná, ale nezapomenutelná jídla. V době influencerů, algoritmů a žebříčků se Chang nenechá rozptylovat a vydává se na klasický americký road trip, na němž ho k dalšímu jídlu vedou tipy místních a doporučení přátel. Každá epizoda představuje jinou etapu Changovy cesty, s novým společníkem a novým kulinářským dobrodružstvím.

Trailer

Sezóny

S01 6 ep.
  1. E06 Miami to Key West with Eric André
  2. E05 Pittsburgh to Philly with Gillian Jacobs
  3. E04 Sonoma to the Pacific with Chris Ying
  4. E03 Dallas to San Antonio with Cristela Alonzo
  5. E02 LA to Vegas with Cord Jefferson
  6. E01 Nashville to Madisonville with Christina Tosi

Obsazení

Podobné seriály jako The Detour with David Chang

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat The Detour with David Chang

Seriál The Detour with David Chang můžeš sledovat na stanici CNN. Poslední 6. epizoda s názvem „Miami to Key West with Eric André“ byla odvysílána 18. 10. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu The Detour with David Chang?
Poslední díl se vysílal 18. 10. 2026, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu The Detour with David Chang tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál The Detour with David Chang?
The Detour with David Chang má celkem 6 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 18. 10. 2026.
Kdy měl The Detour with David Chang premiéru?
Premiéra proběhla 20. 9. 2026. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.