The Dynasty: New England Patriots

The Dynasty: New England Patriots Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2024– Apple TV Vysílá se 39 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

„The Dynasty: New England Patriots“ svádí dohromady bývalého quarterbacka Toma Bradyho, trenéra Billa Belichicka a majitele Roberta Krafta, kteří vyprávějí definitivní příběh pozoruhodné éry svého týmu. Dokumentární série sleduje dvacetiletou cestu klubu — od jedinečné souhry, jež stála za šesti vítězstvími v Super Bowlu, až po vnitřní rozpory, které rozpoutaly boj o moc. Od majitelského apartmá po kabinu nabízí pohled zasvěcence na cestu k velikosti i na to, co velikost stála.

Trailer

Sezóny

S01 10 ep.
  1. E10 End Game
  2. E09 Breaking Point
  3. E08 Score to Settle
  4. E07 Under Pressure
  5. E06 At All Costs
  6. E05 Torn
  7. E04 Spygate
  8. E03 Borrowed Time
  9. E02 The Snow Bowl
  10. E01 Backup Plan

Kde sledovat The Dynasty: New England Patriots

Seriál The Dynasty: New England Patriots můžeš sledovat na službě Apple TV. Poslední 9. epizoda s názvem „Breaking Point“ byla odvysílána 15. 3. 2024. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu The Dynasty: New England Patriots?
Poslední díl se vysílal 15. 3. 2024, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu The Dynasty: New England Patriots tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál The Dynasty: New England Patriots?
The Dynasty: New England Patriots má celkem 10 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 15. 3. 2024.
Kdy měl The Dynasty: New England Patriots premiéru?
Premiéra proběhla 16. 2. 2024. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.