The Secrets to Civilization

The Secrets to Civilization Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2021–2021 CuriosityStream Ukončený 52 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Moderní věda odhaluje, jaké přírodní síly formovaly dějiny lidstva. Série zkoumá, jak nejnovější poznatky mění náš pohled na dávnou minulost a vracejí životnímu prostředí místo klíčové hybné síly lidských dějin. Přední historici a archeologové nám v jednotlivých dílech vyprávějí, jak jim nová spolupráce s vědeckou obcí a spousta nových dat o stavu naší planety přinášejí čerstvý pohled na to, jak klima, nemoci a sopečná činnost ovlivnily běh dějin.

Trailer

Sezóny

S01 3 ep.
  1. E03 Empire and Epidemics
  2. E02 Cities and Empires
  3. E01 Bronze Age Catastrophe

Obsazení

Podobné seriály jako The Secrets to Civilization

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat The Secrets to Civilization

Seriál The Secrets to Civilization můžeš sledovat na službě CuriosityStream. Poslední 1. epizoda s názvem „Bronze Age Catastrophe“ byla odvysílána 16. 9. 2021. Seriál je ukončený, další díl už nepřibude.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu The Secrets to Civilization?
Seriál je ukončený — poslední díl se vysílal 16. 9. 2021 a další už nepřibude.
Kolik dílů má seriál The Secrets to Civilization?
The Secrets to Civilization má celkem 3 díly v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 16. 9. 2021.
Kdy měl The Secrets to Civilization premiéru?
Premiéra proběhla 16. 9. 2021. Seriál je ukončený, poslední díl vyšel 16. 9. 2021.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.