The Underdog: Josh Must Win

The Underdog: Josh Must Win Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2024– E4 Vysílá se 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Dokážou Nick Grimshaw, Vicky Pattisonová, Amber Gillová a Pete Wicks tajně zmanipulovat reality show tak, aby se obyčejný Josh stal vítězem mezi vybroušenou sestavou soutěžících? Když vyhraje Josh, vyhrají všichni!

Trailer

Sezóny

S01 8 ep.
  1. E08 Episode 8
  2. E07 Episode 7
  3. E06 Episode 6
  4. E05 Episode 5
  5. E04 Episode 4
  6. E03 Episode 3
  7. E02 Episode 2
  8. E01 Episode 1

Obsazení

Podobné seriály jako The Underdog: Josh Must Win

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat The Underdog: Josh Must Win

Seriál The Underdog: Josh Must Win můžeš sledovat na stanici E4. Poslední 8. epizoda byla odvysílána 9. 4. 2024. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu The Underdog: Josh Must Win?
Poslední díl se vysílal 9. 4. 2024, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu The Underdog: Josh Must Win tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál The Underdog: Josh Must Win?
The Underdog: Josh Must Win má celkem 8 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 9. 4. 2024.
Kdy měl The Underdog: Josh Must Win premiéru?
Premiéra proběhla 25. 3. 2024. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.