The World Heritage Sites in Japan

The World Heritage Sites in Japan Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2023– Historický, Příroda NHK World Vysílá se 15 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Japonské památky světového dědictví nabízejí pestré pohledy do historie i na krásy přírody – od přírodních scenérií až po historickou architekturu, v níž se zrcadlí staletí kulturního vývoje.

Trailer

Sezóny

S2025 6 ep.
  1. E06 The Beauty and Beliefs of the Shinto Shrine on the Sea: Itsukushima Shrine
  2. E05 Blending Beauty and Battle Defense: Himeji Castle
  3. E04 A Testimony of 10,000 Years of Pre-Agricultural Sedentary Life: The Jomon Prehistoric Sites in Northern Japan
  4. E03 250 Years of Faithful Prayer: Hidden Christian Sites in the Nagasaki Region
  5. E02 Preserved from Time Immemorial to the Present - Mozu-Furuichi Kofun Group: Mounded Tombs of Ancient Japan -
  6. E01 Mt. Fuji: Sacred Peak and Focus of Faith and Art: Fujisan, Sacred Place and Source of Artistic Inspiration
S2024 4 ep.
  1. E04 Triangular Roofs Bring People Together: Historic Villages of Shirakawa-go and Gokayama
  2. E03 Forest Pilgrimages: Sacred Sites and Pilgrimage Routes in the Kii Mountain Range
  3. E02 Intertwined Lives on Sea and Shore: Shiretoko, Hokkaido
  4. E01 The Fabric of Life in a Forest: Shirakami-Sanchi
S2023 10 ep.
  1. E10 A Spirit of Harmony: Buddhist Monuments in the Horyu-ji Area
  2. E09 Ancient Worship Transcending Time: Sacred Island of Okinoshima and Associated Sites in the Munakata Region
  3. E08 A Sericulture Revolution that Changed the World: Tomioka Silk Mill and Related Sites
  4. E07 The Glory of the Buddhist Pure Land: Hiraizumi
  5. E06 A Miraculous Paradise of Life: Ogasawara Islands
  6. E05 The Sacred Shogun: Shrines and Temples of Nikko
  7. E04 The Maritime Kingdom of Prayers: Gusuku Sites and Related Properties of the Kingdom of Ryukyu
  8. E03 One Thousand Springs in the Capital: Historic Monuments of Ancient Kyoto
  9. E02 Island of Eternal Forest: Yakushima
  10. E01 Silver Rush Dreams: Iwami Ginzan Silver Mine and Its Cultural Landscape

Podobné seriály jako The World Heritage Sites in Japan

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat The World Heritage Sites in Japan

Seriál The World Heritage Sites in Japan můžeš sledovat na stanici NHK World. Poslední 4. epizoda 2025. řady s názvem „A Testimony of 10,000 Years of Pre-Agricultural Sedentary Life: The Jomon Prehistoric Sites in Northern Japan“ byla odvysílána 20. 3. 2026. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu The World Heritage Sites in Japan?
Poslední díl se vysílal 20. 3. 2026, informace o 2026. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu The World Heritage Sites in Japan tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál The World Heritage Sites in Japan?
The World Heritage Sites in Japan má celkem 20 dílů ve 4 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 20. 3. 2026.
Kdy měl The World Heritage Sites in Japan premiéru?
Premiéra proběhla 8. 2. 2023. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.