This City Is Ours

This City Is Ours Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2025– Krimi, Drama BBC iPlayer Vysílá se 57 min 72 %

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Michael nezná nic než zločin — dokud se nezamiluje. Teď má co ztratit. Jak daleko ale zajde, aby si to udržel?

Trailer

Další díl

S02E01 · 25. 10. 2026 Episode 1

Sezóny

S02 8 ep.
  1. E08 Episode 8
  2. E07 Episode 7
  3. E06 Episode 6
  4. E05 Episode 5
  5. E04 Episode 4
  6. E03 Episode 3
  7. E02 Episode 2
  8. E01 Episode 1
S01 8 ep.
  1. E08 Episode 8
  2. E07 Episode 7
  3. E06 Episode 6
  4. E05 Episode 5
  5. E04 Episode 4
  6. E03 Episode 3
  7. E02 Episode 2
  8. E01 Episode 1

Obsazení

Podobné seriály jako This City Is Ours

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat This City Is Ours

Seriál This City Is Ours můžeš sledovat na službě BBC iPlayer. Poslední 1. epizoda 1. řady byla odvysílána 23. 3. 2025. Na další epizodu, S02E01, se můžeš těšit 25. 10. 2026.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří
Tvůrci: Stephen Butchard

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu This City Is Ours?
Další díl S02E01 se bude vysílat 25. 10. 2026.
Kolik dílů má seriál This City Is Ours?
This City Is Ours má celkem 16 dílů ve 3 řadách seriálu. Poslední díl byl odvysílán 23. 3. 2025.
Kdy měl This City Is Ours premiéru?
Premiéra proběhla 23. 3. 2025. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.