Wonders of the Moon with Dara Ó Briain

Wonders of the Moon with Dara Ó Briain Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2023–2023 5 Ukončený 60 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Od nepaměti vzhlížejí generace k Měsíci — je to místo plné úžasu, romantiky a snů. Řídí čas, příliv i život a na pozemské dění má ohromující vliv. Zrodily se kolem něj nespočetné mýty a legendy, od vlkodlaků až po víru, že úplněk dokáže člověka připravit o rozum.

Nyní v tomto dvoudílném dokumentu spisovatel, komik, amatérský astronom a astrofotograf Dara Ó Briain zkoumá, jak Měsíc utváří téměř vše kolem nás — a jak se my teď chystáme utvářet jeho budoucnost.

Trailer

Sezóny

S01 2 ep.
  1. E02 Episode 2
  2. E01 Episode 1

Obsazení

Podobné seriály jako Wonders of the Moon with Dara Ó Briain

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Wonders of the Moon with Dara Ó Briain

Seriál Wonders of the Moon with Dara Ó Briain můžeš sledovat na stanici 5. Poslední 2. epizoda byla odvysílána 2. 8. 2023. Seriál je ukončený, další díl už nepřibude.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Wonders of the Moon with Dara Ó Briain?
Seriál je ukončený — poslední díl se vysílal 2. 8. 2023 a další už nepřibude.
Kolik dílů má seriál Wonders of the Moon with Dara Ó Briain?
Wonders of the Moon with Dara Ó Briain má celkem 2 díly v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 2. 8. 2023.
Kdy měl Wonders of the Moon with Dara Ó Briain premiéru?
Premiéra proběhla 1. 8. 2023. Seriál je ukončený, poslední díl vyšel 2. 8. 2023.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.