Звёздный дурак

Звёздный дурак Kde sledovat, upozornění na nový díl, hodnocení

2024– VK Видео Vysílá se 56 min

Přidej si seriál mezi své a ohodnoť ho. Doporučování i AI vyhledávač budou vědět, co tě baví.

Upozorni mě, když vyjde další epizoda

E-mail a upozornění na webu v den vydání nové epizody. Kdykoli vypneš.

Звёздный дурак je seriál z roku 2024. Zatím má 1 řadu a 8 dílů. Níže na stránce najdeš seznam epizod, obsazení, kde seriál sledovat a kdy vyjde další díl.

Trailer

Sezóny

S01 8 ep.
  1. E08 #8 - Журавлев, Джабраилов, Гурбанов, Туганов, Савенко
  2. E07 #7 - Журавлев, Джабраилов, Муратов, Гараев, Савенко
  3. E06 #6 - Журавлев, Джабраилов, Андриенко, Гридин, Савенко
  4. E05 #5 - Журавлев, Джабраилов, Курбанова, Бурдашев, Савенко
  5. E04 #4 - Журавлев, Джабраилов, Стогниенко, Пташенчук, Савенко
  6. E03 #3 - Журавлев, Джабраилов, Мазур, Шальнов, Савенко
  7. E02 #2 - Журавлев, Джабраилов, Малащенко, Джабраилова, Савенко
  8. E01 #1 - Журавлев, Джабраилов, Ваш, Яровицына, Савенко

Obsazení

Podobné seriály jako Звёздный дурак

· podobné žánry, obsazení nebo tvůrci

Kde sledovat Звёздный дурак

Seriál Звёздный дурак můžeš sledovat na službě VK Видео. Poslední 8. epizoda s názvem „#8 - Журавлев, Джабраилов, Гурбанов, Туганов, Савенко“ byla odvysílána 28. 2. 2025. Datum další epizody zatím neznáme — hlídáme to za tebe, stačí si zapnout upozornění na nový díl.

Objevuj dál

· výběry, kam tenhle seriál patří

Časté otázky

Kdy se bude vysílat další epizoda seriálu Звёздный дурак?
Poslední díl se vysílal 28. 2. 2025, informace o 2. řadě zatím nemáme, ale pravidelně tuto informaci sledujeme. Doporučujeme ti nastavit si upozornění, kdy vyjde nová řada seriálu Звёздный дурак tlačítkem nahoře.
Kolik dílů má seriál Звёздный дурак?
Звёздный дурак má celkem 8 dílů v 1 řadě seriálu. Poslední díl byl odvysílán 28. 2. 2025.
Kdy měl Звёздный дурак premiéru?
Premiéra proběhla 1. 7. 2024. Seriál se stále vysílá.

Komentáře

0

Přihlásit se a přidej komentář.

Zatím žádné komentáře. Napiš první.